ÇOCUKLAR İÇİN

Kusursuz Petekler İnşa Eden Balarıları

Burak yeni arkadaşı balarısı ile Belgrad Ormanı'nda yaptıklaı gezide tanışır. Balarısı ona petekleri nasıl yaptıklarını, kovanda nasıl bir düzen olduğunu ve daha pek çok şey anlatır. En önemlisi de Burak bu gezi sonucunda arılara bildikleri herşeyi öğretenin Rabbimiz olduğunu öğrenir.

Tüm kitabı e-kitap formatında okuyabilirsiniz: Microsoft Reader Adobe Acrobat 2,4 MB
 

Hayvanlar Alemi

Çocuklar!

Bu kitapta doğadaki birbirinden sevimli hayvanların ilginç ve şaşırtıcı özelliklerini öğreneceksiniz. Kitabı okurken, Allah'ın tüm canlıları en güzel biçimde yarattığını ve her birinin O'nun sonsuz güzelliğini, gücünü ve bilgisini yansıttığını göreceksiniz.

Tüm kitabı e-kitap formatında okuyabilirsiniz: Microsoft Reader Adobe Acrobat 6,4 MB
 

Dinimizi Öğrenelim

Bu kitapta size, sizi, annenizi, babanızı, arkadaşlarınızı, bütün insanları, bütün hayvanları, bütün canlıları, Dünya'yı, Güneş'i, Ay'ı, bütün evreni yaratan Allah'ın gücünü anlatacağız. O'nun büyüklüğünden, sonsuz ilminden, yapmamızı ve yapmamamızı istediği şeylerden bahsedeceğiz. Unutmayın, bu bilgiler, sizin için çok önemli ve size çok şey kazandıracak!

Tüm kitabı e-kitap formatında okuyabilirsiniz: Microsoft Reader Adobe Acrobat 3,9 MB
 
Küçük Dostlarımız Karıncaların Dünyası

Karıncalar hakkında ne düşünüyorsunuz? Karıncaların ne gibi yeteneklere sahip olduğunu, akıllı davranışlarını biliyor musunuz? Peki ya Burak'ın karıncaların küçük dünyasına neden hayran olduğunu biliyor musunuz? Bu soruların cevaplarını merak ettiyseniz bu kitabı mutlaka okuyun...

Tüm kitabı e-kitap formatında okuyabilirsiniz: Microsoft Reader Adobe Acrobat 2,5 MB
 
Göklerdeki İhtişam

Bu kitaptaki bilgileri okudukça evrenimizin ve içindeki tüm varlıkların Yaratıcımız tarafından en güzel şekilde var edildiklerini göreceksiniz. Allah'ın Güneşi, Ayı, Dünyamızı kısacası evrendeki herşeyi, bizim en güzel ve en rahat bir şekilde yaşamamız için özel olarak yarattığını öğreneceksiniz.

Tüm kitabı e-kitap formatında okuyabilirsiniz: Microsoft Reader Adobe Acrobat 2,3 MB
 

Becerikli Baraj İnşaatçıları Kunduzlar

Bu kitabı okuduktan sonra Emre'yle birlikte sizde sevimli kunduzlar hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Emre'nin yeni arkadaşlarının doğuştan gelen bir yetenekle karmaşık inşaat tasarımlarını yaptıklarını öğreneceksiniz. Kunduzların okula gitmedikleri halde nasıl olup da bunları bilmediklerini merak edeceksiniz. Ve en sonunda da kunduzlara bütün bunları öğretenin hepimizi yaratan yüce Allah olduğunu göreceksiniz.

Tüm kitabı e-kitap formatında okuyabilirsiniz: Microsoft Reader Adobe Acrobat 3,3 MB
 
Çocuklar Darwin Yalan Söyledi!

Çocuklar!

"Dünyamız nasıl meydana geldi?", "Denizler, hayvanlar, ağaçlar nasıl meydana geldiler?", "Kapkara hiçbir kokusu olmayan topraktan çok sevdiğiniz mis gibi kokan rengarenk muz, kiraz, erik, çilek nasıl çıkıyor?" Bu kitapta bu soruların hepsinin cevabını öğreneceksiniz. Çevrenizde gördüğünüz herşeyi, sizi, arkadaşlarınızı, anne-babanızı, Dünyayı, Güneşi, çok sevdiğiniz yiyecekleri, rengarenk gülleri, kedileri, köpekleri, karıncaları, arıları, kelebekleri kısacası herşeyi yaratan Allah'tır.

Tüm kitabı e-kitap formatında okuyabilirsiniz: Microsoft Reader Adobe Acrobat 11,5 MB
 
Vücudumuzdaki Mucizeler

Çocuklar, hazır olun birazdan çok geniş ve mucizevi bir dünyaya adım atacaksınız. Bu dünyanın sizi çok yakından ilgilendiren önemli bir özelliği var. Siz şimdiye kadar bunu hiç fark etmemiş olabilirsiniz ancak bu kalabalık dünyanın trilyonlarca sayıdaki işçisi sizin için hiç durmadan çalışıyor. Şaşırdınız değil mi?

Tüm kitabı e-kitap formatında okuyabilirsiniz: Microsoft Reader Adobe Acrobat 3,7 MB